Tel.: +420 602 583 030

14 výhod šlehačkovačů SANOMAT:

Domácí šlehačka má mnoho výhod, rozhodně můžeme říct, že je chutnější, vydrží déle nadýchaná a umocní požitek z jídla. Ovšem jak je to se šlehačkovači SANOMAT? Mají šlehačkovače SANOMAT nějaké výhody? Rozhodně ano, přečtěte si 14 výhod našich šlehačkovačů SANOMAT určených pro výrobu poctivé domácí šlehačky

1. Nejvyšší kapacita i faktor našlehání objemu na trhu (až o 200%) díky unikátnímu a patentovanému šlehacímu systému. Zvládne i smetany, kde to druhé automaty vzdají. Takto vysoký faktor našlehání znamená cca. 20% vyšší ekonomičnost přístroje v provozu.

2.  Vysoce výkonné chlazení jak nádržky na smetanu, tak celé cesty šlehačky až po špičku trysky. Některé konkurenční výrobky, například SWHIP, nemají ani kompresorové chlazení, ale jen málo efektivní a energeticky náročné chlazení Peltierovými články, tak jak se používá například v autochladničkách.

3.  Patentovaná mycí tryska pro průtokové, vířivé čištění a dezinfekci bez demontáže přístroje. Perfektní vyčištění přístroje do 3 minut! Vy ani Vaši zaměstnanci nebudete trávit drahocenný čas každodenním demontováním, čištětěním a následným montováním přístroje. Takto jednoduché a přitom efektivní čištění nemá žádný stroj od konkurence!

4.  Široká škála automatů pro všechny provozovny a jakoukoliv potřebu. Možnost individuální konfigurace přístroje.

5.  Německá kvalita firmy, která se těmito produkty zabývá už 55 let a vlastní řadu patentů a ocenění. Ročně vyrobí a prodá přes 3.000 přístrojů do celého světa.

6.  Vysoce profesionální přístroj. Vyrobeno z nerezové oceli a plastů schválených pro potravinářský průmysl.

7.  Perfektní servis se zapůjčením náhradního automatu v případě potřeby.

8.  Dovolání na „horkou linku“ 7 dní v týdnu. Naprostá většina problémů se vztahuje na nesprávnou obsluhu, čištění nebo nevhodnou smetanu a tyto se řeší během chvilky po telefonu.

9.  Při zakoupení automatu osobní předání a zaškolení servisním technikem.

10.  Nabídka servisního balíčku s automatickým prodloužením záruční doby ze standardních 2 na 5 let a řadou dalších výhod. Většina konkurenčních výrobků nabízí záruční dobu pouze na jeden rok, podle zákona pro průmyslově využívané přístroje. Když si se servisním balíčkem připlatíte při každé návštěvě servisního technika 300,- Kč, prodloužíme Vám dokonce záruční dobu Vašeho SANOMATU na 10 let!

11.  Nezávazně Vám předvedeme automat na šlehačku ve Vaší provozovně nebo Vám ho i zapůjčíme na zkoušku.

12.  Možnost výměny staršího automatu za nový na protiúčet. Ovšem akceptujeme jen výrobníky typu SANOMAT.

13.  Možnost zakoupení automatu na splátky a nebo leasing či úvěr
http://www.b-leasing.cz/kalkulace/komodita/zmrzlinove-stroje-pasteriza

14. Možnost dlouhodobého pronájmu různých typů šlehačkovačů

Kontakt

Frigotherm s.r.o.
Klausova 2575/9
155 00 Praha 5

Ivo Charfreitag
Tel.: +420 602 583 030

Pavel Indráček
Tel.: +420 725 433 276

E-mail: info@frigo-therm.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím